معاون امر به معروف حزب مؤتلفه اسلامی : هماهنگی با آهنگ ولی فقیه، فتنه ها را خنثی خواهد کرد

۱۳۹۴-۱۰-۲۵ نظرات

معاون امر به معروف و نهی از منکر حزب مؤتلفه اسلامی گفت: هماهنگی با آهنگ ولایت، فتنه ها را خنثی خواهد کرد.
بومیان با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری درباره نفوذ گفت: خطر نفوذ دشمن،بسیار جدی است و بی توجهی به هشدارهای مقام معظم رهبری موجب خسران خواهد شد.
وی در ادامه افزود: برخی رفتارها و اتفاقات در فضای سیاسی کشور بیانگر این است که دشمنان در صدد هستند که از طرفی با نفوذ به سطوح مدیریتی کشور و حتی رده های بالای مسئولین و از سوی دیگر با نفوذ بین اقشار مردم از طریق شبکه های اجتماعی و فعالیت های گوناگون، شکست نقشه شوم خود را در سال ۸۸ جبران نمایند و ضربه سنگینی به نظام اسلامی وارد کنند.
عضو هیأت اجرایی حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به نام امسال اظهار داشت: اینکه مقام معظم رهبری سال ۹۴ را به نام « دولت و ملت، همدلی و همزبانی» نامگذاری کردند، بدان جهت بود دولت و ملت ایران، در برابر دشمنان نظام اسلامی یکصدا حرکت کنند تا صداهایی که گوشه و کنار به نفع استکبار بلند است، خاموش شود.
بومیان تأکید کرد: شیوه های پیچیده دشمنان برای مقابله با نظام اسلامی، ایجاب می کند که هم مسئولین کشور و هم مردم، با بصیرت عمل کنند و بدیهی است که کوچک ترین غفلت ها موجب فراهم شدن زمینه نفوذ دشمن و آسیب خواهد شد.
وی سخنان حکیمانه مقام معظم رهبری را شاخص اصلی انقلاب و نظام اسلامی برشمرد و گفت: ولی فقیه، ناخدای کشتی انقلاب اسلامی است و همه باید از او تبعیت کنند تا از خطرات طوفان فتنه ها و حوادث در امان بمانند. «هماهنگی با آهنگ ولی فقیه»، فتنه ها را خنثی خواهد کرد و این کشتی را سلامت به سرمنزل مقصود خواهد رساند.
بومیان اظهار داشت: دشمنان نظام اسلامی تلاش می کنند که فضای کشور را در آستانه انتخابات ملتهب کنند و با ایجاد اختلاف و تنش، به اهداف مورد نظرشان دست یابند. بنابراین هر حرکتی که به اختلافات دامن بزند و در فضای عمومی کشور، شکاف و یا تنش ایجاد کند؛ مرتکب منکر بزرگ «کمک به دشمنان اسلام» شده است.

PrintFriendly and PDF

نظرات

مشاهده گفتگو

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک دیدگاه.

اطلاعات شما امن خواهد بود!آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. همچنین دیگر داده ها با سوم شخص به اشتراک گذاشته نمی شود.