بیانیه حزب موتلفه اسلامی و دبیر خانه اتحادیه بین المللی احزاب حامی مقاومت در محکومیت بیانیه اخیر شورای همکاری خلیج فارس علیه حزب الله لبنان

۱۳۹۴-۱۲-۱۶ نظرات

بسم الله الرحمن الرحیم

 

صدور بیانیه اخیر شورای همکاری خلیج فارس علیه حزب الله لبنان نشانگر تدوام نوعی عصبیت جاهلانه و تجاهل سیاسی است که متاسفانه برخی از اعضای این شورا بدان مبتلا شده اند و نتیجه ای جز خودزنی و بی اعتبارسازی آنان نخواهد داشت. کسانی که منشا بحران های پیاپی در منطقه هستند و با شعله ور ساختن اختلافات قومی، مذهبی و طایفه ای، سراسر منطقه را دچار خشونت، ترور و ناامنی نموده و بیشترین خدمت را به اهداف پلید رژیم صهیونیست ها انجام داده اند، در کمال ناباوری «حزب الله لبنان» را تروریست می نامند.

در شرایطی که برخی دولت های عربی چشم های خود را به تجاوزها و جنایت های مستمر رژیم اشغالگر قدس علیه امت اسلامی بسته اند، حزب الله لبنان به عنوان جریانی مردمی و برخاسته از غیرت اسلامی و عربی، از بدو پیدایش خود تا امروز در خط مقدم مبارزه با تروریسم و صهیونیسم بوده است و امروز نیز پیشگام مبارزه با گروههای تروریستی است.

بی شک تداوم این قبیل اشتباهات راهبردی پدر خواندگان تروریسم تکفیری علیه جریان مقاومت، اندک اعتبار باقی مانده آنان نزد امت اسلامی را نیز از میان خواهد برد. امروزه امت اسلامی به خوبی تفاوت میان دوست و دشمن را می فهمد و از نیت واقعی این قبیل رفتارها که با هدف خوش خدمتی به رژیم صهیونیستی، تضعیف محور مقاومت و به فراموشی کشاندن آرمان فلسطین انجام می شود، به خوبی آگاه است. حزب الله لبنان در میان حق طلبان و آزادی خواهان جهان و به ویژه مردم منطقه از اعتبار بالایی برخوردار است و چنین اقداماتی نشانگر بی اعتنایی و دشمنی آشکار برخی حاکمان منطقه با خواست و اراده واقعی امت اسلامی است.

“حزب موتلفه اسلامی” به عنوان “دبیر خانه اتحادیه بین المللی احزاب حامی مقاومت” با محکومیت شدید بیانیه اخیر شورای همکاری خلیج فارس علیه حزب الله لبنان، به همه شهیدان، مجاهدان و پیروان این حزب پرافتخار و به ویژه رهبر عربی شجاع جناب سید حسن نصرالله درود فرستاده و بر حمایت کامل از اهداف و آرمان های والای مقاومت اسلامی تاکید می نماید و از همه احزاب و سازمان های سیاسی عضو اتحادیه می خواهد تا بر اساس میثاق نامه مشترک تاسیس اتحادیه احزاب حامی مقاومت، یک صدا و متحد، این قبیل اقدامات را محکوم و از حقانیت مقاومت اسلامی و حامیان واقعی در برابر متحدین رژیم اشغالگر صهیونیستی دفاع نمایند.

حزب موتلفه اسلامی

                                                                              و دبیرخانه اتحادیه بین المللی احزاب حامی مقاومت

PrintFriendly and PDF

نظرات

مشاهده گفتگو

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک دیدگاه.

اطلاعات شما امن خواهد بود!آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. همچنین دیگر داده ها با سوم شخص به اشتراک گذاشته نمی شود.