اقدامات عربستان مقدمه فروپاشى آل سعود است

۱۳۹۵-۰۷-۲۲ نظرات

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: اقدامات عربستان مقدمه فروپاشی آل سعود خواهد بود.
مراد کاظمى، اظهار کرد: در اقدامات ددمنشانه و جنایتکارانه عربستان علیه یمن چند عامل دخالت دارد که اقدام اخیر آن بسیار دلخراش بود و متأسفانه رسانه‌های غرب و آمریکا هم به آن نپرداختند و برخی هم بسیار ساده از کنار آن گذشتند.
دبیر حزب مؤتلفه اسلامی چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: از جمله آن عوامل سرسپردگی خاندان سعودی و سران آل‌سعود به آمریکا است و به تبع آن اسرائیل غاصب که در منطقه مورد حمایت آمریکا است و شاهدیم که عربستان چگونه دارد اهداف رژیم صهیونیستی را دنبال می‌کند و رژیم صهیونیستی تقریبا تلاشش کمتر شده زیرا عربستان و امثال آن در حال دنبال کردن اهداف آمریکا هستند.
وی افزود: در واقع عربستان از سوی آمریکا جنگ نیابتی علیه تشیع به ویژه جمهوری اسلامی ایران به راه انداخته است و احساس می‌کنند یمن تحت حمایت ایران است.
کاظمی تصریح کرد: داشتن اعتقادات تکفیری و انحرافی از دیگر عوامل اقدامات جنایتکارانه عربستان بوده که از روز اول که آل‌سعود در عربستان روی کار آمد و قدرت را در دست گرفت همواره در مقابل تشیع قرار داشت و فتاوای منحرف مفتی‌های آن‌ها هم به دشمنی‌ها دامن زده و همیشه شاهد هستیم که فتواهای عجیب و غریب تکفیری و انحرافی به ویژه مشرک خواندن شیعیان و ثواب دانستن قتل شیعیان و… داشته‌اند.
وی تأکید کرد: متأسفانه با این اقدامات همواره در جهان اسلام شکاف ایجاد کرده‌اند و امثال القاعده و داعش و … را نیز خودشان به وجود آورده و از آن‌ها حمایت می‌کنند.
دبیر حزب مؤتلفه اسلامی چهارمحال و بختیاری اضافه کرد: بی‌تدبیری آل‌سعود از دیگر عوامل جنایت‌های آن‌ها است که در این مقطع به اوج خود رسیده و ان‌شاءالله حماقت‌ها، بی‌تدبیری‌ها و ظلم‌های بی‌پروای آن‌ها دامن‌گیر خودشان شود و این مقدمه‌ای برای فروپاشی و نابودی آن‌ها خواهد بود.

PrintFriendly and PDF

نظرات

مشاهده گفتگو

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک دیدگاه.

اطلاعات شما امن خواهد بود!آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. همچنین دیگر داده ها با سوم شخص به اشتراک گذاشته نمی شود.