اطلاعیه دعوت حزب موتلفه اسلامی از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن

۱۳۹۴-۱۱-۲۰ نظرات

۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب شکوه‌مند اسلامی ایران است. روزی که منجر به بار نشستن اسلام سیاسی فقاهتی امام خمینی (ره) در ایران اسلامی و استقرار نظام جمهوری اسلامی شد که این روز یوم الله مبارکی برای مسلمانان جهان و آزادیخواهان عالم است.

مردم غیور و متدین ایران اسلامی در طول تاریخ انقلاب ثابت کرده‌اند که در تداوم انقلاب و عبور از چالش‌های فرارو هیچگاه رهبر عزیز و ناخدای کشتی انقلاب خود را تنها نخواهند گذاشت و با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال نیز پایبندی خود به آرمان‌های انقلاب اسلامی و تبعیت از ولی فقیه و رهبر عزیز انقلاب اسلامی نشان خواهند داد.

اعضای حزب موتلفه اسلامی درروز ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در این راهپیمایی شرکت خواهند کرد.

حزب موتلفه اسلامی همچنین از عموم مردم متدین و با بصیرت ایران اسلامی دعوت می‌کند با شرکت در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن ضمن بیعت مجدد و تجدید میثاق با آرمانهای بلند بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای حماسه دیگری خلق نمایند و همه دشمنان و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی را مأیوس کنند.

PrintFriendly and PDF

نظرات

مشاهده گفتگو

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک دیدگاه.

اطلاعات شما امن خواهد بود!آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. همچنین دیگر داده ها با سوم شخص به اشتراک گذاشته نمی شود.